Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
EurILCA Master 2022
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home Notícies General ENTREGA DE TROFEUS 2010
ENTREGA DE TROFEUS 2010
El passat 27 d'agost es va fer l'entrega de trofeus de les regates socials i del Campionat de Dòmino.

CLASSIFICACIONS -Classe Làser-

Trofeu Illes Formigues

1.  Albert Campi
2.  Carles Danel
3.  Stephane Calderoni

Trofeu Platja d'en Calau

1.  Miquel Alvarez
2.  Xavier Mayoral
3.  Josep Mª Campi

Trofeu President

1. Toni Roig
2. Miquel Alvarez
3. Lluís Moret

Trofeu Malaespina

1. Lluís Moret
2. Jordi Calvera
3. Josep Mª Campi

      

                                                       
CLASSIFICACIONS    -Laser Pico-

Trofeu Illes Formigues

1.  David Constans / Pol Ascón
2.  Lluc Cardoner / Oscar Cardoner
3.  Carlos Urbieta / Iñaki Urbieta

Trofeu Platja d'en Calau
ANUL·LAT PER MASSA VENT

Trofeu President

1.  Emma Cardoner / Lluc Cardoner
2.  Eduard Gascon / Elisenda Gascon
3.  Gerard Garcia / Arnau Alter

Trofeu Canalla

ANUL.LAT.
1er Dia anul·lat per massa vent i
2n.per manca de vent

Trofeu Malaespina

1.   Juan Lopez de Sagredo / Bruce Silvester
2.   Laura Martinez / Quim Calvera
3.   George Langstone / Alex Langstone


1er_tr.platja_den_calau._miquel_alvarez.jpg2n_tr._platja_den_calau_xavier_mayoral.jpg
               1er. Classificat Platja d'en Calau                                      2n. Classificat Platja d'en Calau 
                             Miquel Alvarez                                                                      Xavier Mayoral
3r_classificat_tr.illes_formigues_pico_laser._carlos_i_iaki_urbieta.jpg2n_tr.president_pico_laser._elisenda_i_eduard_gascon.jpg
   3ers. Classificat Tr.Illes Formigues -Pico laser-          2ns. Classificat Tr. President -Pico làser-
                       Iñaki i Carlos Urbieta                                                    Eduard i Elisenda Gascon
2n_tr.malaespina_pico_laser._laura_martinez_i_quim_calvera.jpg3er_tr.malaespina._pico_laser._george_and_alex_langstone.jpg
     2ns. Classificats Tr. Malaespina -Pico làser-          3ers. Classificats Tr. Malaespina -Pico làser-
          Laura Martínez i Quim Calvera                                                George i Alex Langstone
  1eres_c.domino._cuca_ti_i_cristina_patau.jpg1eres._i_2n_classificats_c.domino.jpg
    Cuca Tió i Cristina Patau, 1es classificades              Les guanyadores acompanyades dels 2ns
            del Campionat de Dòmino 2010.                              classificats, Víctor Medir i Marià Alcobé,
                                                                                                 juntament  amb el President, Sr. Joan Alsina.