Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
Euro Laser Masters Cup
TROFEU TONI PELEGRÍ
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home Euro Laser Masters Cup *PRE-ENTRY LIST Llistat de preinscrits
Pre-Entry List
 
  Euro Laser Masters Cup 2018 
 
  Club Vela Calella, 12th - 15th of April
  Up date: 17/01/2018
  Sail Nr. Skipper Club Class Cat. Group
1 ESP 202383
Miquel Alvarez Club Vela Calella Radial
Great Grand Master man
2 ESP 203998 Pablo Gomeza RCMA RSC Radial Master man
3 NED 212963 Ruud Vanhal WSV de Doordrijvers Radial Great Grand Master man
     
     
4 FRA 212537 Gérard de Roffignac CVHM Radial Legend man
5 FRA 210940 Daniel Devos SNPH Radial Great Grand Master man
6 ESP 207752 Salvador Bagunya CNEel Baís Standard Grand Master man
7 ESP 176660 Pere Jimenez Club Vela Calella Radial Legend man
8 NED 198180 Jaap Mazereeuw EWVA Radial Great Grand Master man
9 SUI 212746 Joël Broye CVN Radial Grand Master man
10 BEL 193271 Jan Willem Wolters Hofstade Standard Grand Master man
11 SUI 207315 Markus Ochs WSV de Doordrijvers Standard Grand Master man
12 GBR 213699 Alan Davis Oxford Sailing Club Standard Grand Master man
13 ESP 185065 Xavier Penas Club Vela Calella Standard Master man
14 SUI 198299 Ruedi Corbelli Segelclub Enge Radial Great Grand Master man
15 FRA 122643 Jacky Nebrel Douarnenez voile Radial Legend man
15 FRA 122643 Jacky Nebrel Douarnenez voile Radial Legend man
16 FRA 209922 Jean-Pierre Vogstenperger SN Narbonne Standard Grand Master man
17 GER 194764 Wolfgang Mayer AHYC Standard Great Grand Master man
18 FRA 190561 Monica Bodmer CV Marseillan Radial Grand Master woman
19 FRA 212540 Rene Rochet Hourtin Radial Great Grand Master man
20 ESP 212351 Pep Campi Club Vela Calella Radial Grand Master man
21 ESP 189001 Javier Muñoz Marina Valencia SC Standard Grand Master man
22 SUI 197154 Guy Willeret CV Vidy Standard Grand Master man
23 GER 205206 Alexandra Weihrauch Muehlenberger Segelclub Radial   Master woman
24 FRA 211189 Jean Philippe Galle CN St Raphael Radial Great Grand Master man
25 FRA 210434 Adam SNPH Radial Great Grand Master man
26 ESP 187023 Alberto Anglada CN Vilassar de Mar Radial Master man
27 BRA 194980 Fabio Suyama Ramos ICSC-VI Radial Master man
28 ESP 176660 Gonzalo Jimenez Club Vela Calella Radial Legend man