Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
Euro Laser Masters Cup
TROFEU TONI PELEGRÍ
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home
Pre-Entry List
 
  Euro Laser Masters Cup 2018 
 
  Club Vela Calella, 12th - 15th of April
  Up date: 11/04/2018
  Sail Nr. Skipper Club Class Cat. Group
1 ESP 202383
Miquel Alvarez Club Vela Calella Radial
Great Grand Master man
2 ESP 203998 Pablo Gomeza RCMA RSC Radial Master man
3 NED 212963 Ruud Vanhal WSV de Doordrijvers Radial Great Grand Master man
     
     
4 FRA 212537 Gérard de Roffignac CVHM Radial Legend man
5 FRA 210940 Daniel Devos SNPH Radial Great Grand Master man
6 ESP 207752 Salvador Bagunya CNEel Baís Standard Grand Master man
7 ESP 176660 Pere Jimenez Club Vela Calella Radial Legend man
8 NED 198180 Jaap Mazereeuw EWVA Radial Great Grand Master man
9 SUI 212746 Joël Broye CVN Radial Grand Master man
10 BEL 193271 Jan Willem Wolters Hofstade Standard Grand Master man
11 SUI 207315 Markus Ochs WSV de Doordrijvers Standard Grand Master man
12 GBR 213699 Alan Davis Oxford Sailing Club Standard Grand Master man
13 ESP 185065 Xavier Penas Club Vela Calella Standard Master man
14 SUI 198299 Ruedi Corbelli Segelclub Enge Radial Great Grand Master man
15 FRA 122643 Jacky Nebrel Douarnenez voile Radial Legend man
16 FRA 209922 Jean-Pierre Vogtensperger SN Narbonne Standard Grand Master man
17 GER 194764 Wolfgang Mayer AHYC Standard Great Grand Master man
18 FRA 190561 Monica Bodmer CV Marseillan Radial Grand Master woman
19 FRA 212540 Rene Rochet Hourtin Radial Great Grand Master man
20 ESP 212351 Pep Campi Club Vela Calella Radial Grand Master man
21 ESP 189001 Javier Muñoz Marina Valencia SC Standard Grand Master man
22 SUI 197154 Guy Wuilleret (RIP) CV Vidy Standard Grand Master man
23 GER 205206 Alexandra Weihrauch Muehlenberger Segelclub Radial   Master woman
24 FRA 211189 Jean Philippe Galle CN St Raphael Radial Great Grand Master man
25 FRA 210434 Adam SNPH Radial Great Grand Master man
26 ESP 187023 Alberto Anglada CN Vilassar de Mar Radial Master man
27 BRA 194980 Fabio Suyama Ramos ICSC-VI Radial Master man
28 ESP 176660 Gonzalo Jimenez Club Vela Calella Radial Legend man
29 ESP 191052 Vicens Roig CN Arenys de Mar Radial Master man
30 ESP 201554 Didier Goron RCNB Radial Master man
31 ESP 141309 Jaime Gómez CN Campello Radial Master man
32 FRA 174619 Philippe Volpelliere CN Pradet Radial Master man
33 FRA 208725 Sebastien Heyndrickx CNPG France Standard Master man
34 NED 210850 Chris Van der Vorm KWVL Standard Master man
35 NOR 204666 Atle Lohrmann BSF Standard Grand Master man
36 NED 206988 Rik Wolters KWVL Standard Grand Master man
37 SUI 206190 Jacques Perret CVN Radial Great Grand Master man
38 ESP 200947 Oriol Marron CN Bétulo Standard Master man
39 ITA 199281 Alfio Squadrito CN Augusta Radial Great Grand Master man
40 ESP 157835 Josep M. Pujadas Martí CN Aiguablava Standard Great Grand Master man
41 FRA 201747 Poopy Marçon CVM Martigues Standard Great Grand Master man
42 ESP 184000 Marcos Palomar RCN Barcelona Standard Master man
43 ESP 185107 Alfredo Vázquez CN Bétulo Standard Grand Master man
44 BEL 206433 Michel Majon CN Altea Standard Master man
45 NED 211967 Wouter Duetz KWVL Loosdrecht Standard Grand Master man
46 USA 208838 Mike Matan RYA Standard Master man
47 ESP 186088 Albert Domínguez Club Vela Calella Radial Grand Master man
48 ESP 188307 Juan Barnuevo RCR Santiago de Ribera Radial Master man
49 ESP 207675 Damian Ribas RCNB Standard Master man
50 CAN 209083 Michael Couture Gimli Yacht Club Radial Grand Master man
51 ESP 205695 Leandro Rosado CN Bétulo Standard Apprentice man
52 FRA 167130 Georges During CV Marseillan Radial Master man
53 FRA 187575 Christelle Marsault AOG Strasbourg Radial Master woman
54 ITA 212481 Giuseppe Cavalli CV Gargnano Standard Grand Master man
55 ITA 206202 Roberto Bini CV Campione del Garda Standard Grand Master man
56 ESP 199490 Ignasi Jiménez-Gusí Club Vela Calella Standard Grand Master man
57 ESP 207673 Juan Grau CN Vilassar de Mar Standard Grand Master man
58 ESP 213383 Xavier Cano CN Bétulo Radial Master man
59 ESP 213377 David Mateu CN Bétulo Standard Master man
60 FRA 193735 Pierre Roche SR Antibes Radial Great Grand Master man
61 SUI 208305 Beat Heinz RCZ Standard Grand Master man
62 FRA 198852 Pierre Gosselin CVCEP Saclay Radial Grand Master man
63 ESP 213864 Paolo Boarini RCNB Radial Master man
64 ESP 209953 Antoni Roig Club Vela Calella Standard Grand Master man
65 ESP 185046 Enric Amat GEN Roses Radial Grand Master man
66 ESP 197460 Alessandro Castellí CV Bellano Standard Master man
67 ESP 123456 Pere Tusell Club Vela Calella Standard Grand Master man
68 ESP 168851 Carles Carbonell GEN Roses Radial Apprentice man
69 ESP 192400 Eric Viardot CNB Radial Grand Master man
70 FIN 195502 Seppalainen Helsingfors Segelklubb Standard Grand Master man
71 FRA 203241 Simeoni COYCH Standard Grand Master man
72 ESP 203977 Xavier Boluda CN El Balís Radial Master man
73 ESP 178051 Alejandro Peguero RC Mediterraneo Radial Master man
74 ESP 195752 Chencho Ortega CN Portman Radial Apprentice man
75 IRL 206943 Sean Craig Royal St George YC Radial Master man
76 ESP 193091 Carlos Echavarri RCNM Standard Master man
77 ESP 212172 Jaume Mumbru RC Maritim Barcelona Radial Master man
78 CRO 212013 Chizzola Sandro PFO Acquafresca Standard Great Grand Master man
79 ESP 197507 Javier Echavarri RCNM Standard Apprentice man
80 ESP 211296 Miquel Noguer CN Masnou Standard Grand Master man
81 POR 194332 Igor Marincek SAD Radial Great Grand Master man
82 FRA 206411 Laurent Bernaz COYCH Standard Grand Master man
83 FRA 209478 Pierrick Amizet CV Vouglans Radial Grand Master man
84 FRA 210881 Berenguier COYCH Standard Grand Master man
85 FRA 206304 François Bottrand CV Marseillan Standard Master man
86 ESP 188024 Fernando Mota RCNB Radial Master man
87 ESP 203558 Monica Azon CN Masnou Radial Master woman
88 ESP 212121 Carlos Jane CN Masnou Radial Grand Master man
89 ESP 160656 Joan Tudela CN Masnou Radial Master man
90 GER 192653 Michael Nissen DTYC Standard Great Grand Master man
91 FRA 198966 Christine Rosette CRN Granville Radial Great Grand Master woman
92 FRA 207951 Christophe Greaume SNSM Standard Master man
93 SWE 212307 Ulf Dahlgren MKS Standard Master man
94 ESP 196946 Joan Foncuberta CN Vilassar de Mar Radial Master man
95 SWE 208201 Jonas Mitsem KSS Standard Master man
96 ESP 178496 Antoni Juanico CN Vilassar de Mar Radial Master man
97 GBR 195867 Tim Law Salcombe Standard Grand Master man
98 GER 197318 Nico Schaefferling USCM Standard Apprentice man
99 ESP 212311 Enrique Arriola Real Sporting Club Standard Master man
100 ESP 196310 Ignacio Martorell CN Masnou Radial Master man
101 FRA 200235 Claire Ernouf CN De Nice Radial Master woman
102 ESP 191119 Elena Sáez de Juan RCN Barcelona Radial Master woman
103 ESP 190974 Iñaki Leopold CNEB Standard Master man
104 ESP 205233 David Pérez CN Taliarte Standard Apprentice man
105 GBR 213463 Guy Noble Queen Mary SC Standard Grand Master man
106 FRA 202476 Jean-Marc Plante-Longchamp CN De Nice Standard Grand Master man
107 SUI 194336 Heini Wellman CN De Pully xxxx xxxxx xxx
108 GER 205276 Niessen DRS eV Radial Great Grand Master man
109 ESP 145873 Job Breuer GEN Roses Standard Master man
110 SWE 203149 Johan Lindstedt BKSS Standard Master man
111 SWE 210338 Henrik Glimstedt Swedish Royal YC Standard Grand Master man
112 GBR 213145 Chris Ellyatt Queen Mary SC Standard Grand Master man
113 GBR 209265 Michael Hicks Queen Mary SC Standard Great Grand Master man
114 FRA 175401 Bruno Rosette CRN Granville Radial Grand Master man
115 ESP 192371 Josep Ferrés Club Vela Calella Radial Grand Master man
116 ESP 153794 Ricard Llonch CN El Balís Radial Master man
117 GBR 208686 Max Hunt Whitstable Yacht Club Radial Grand Master man
118 NED 164860 Freek de Miranda WSV de Doordrijvers Radial Master man
119 ESP 198832 Carlos Martínez RCR Santiago de Ribera Standard Grand Master man
120 GBR 213579 Ian Rawet Grafham Water SC Radial Great Grand Master man
121 GER 205207 Lutz Hirsch Mühlenberger SC Standard Master man
122 ESP 198445 Vicenç Batlle CN L'Escala Standard Grand Master man
123 ESP 180758 Peter Müller CV Golfus Empuriabrava Standard Master man
124 FRA 211344 Gignoux YCGM Standard Grand Master man
125 ESP 187033 Oriol Martí CN Vilassar de Mar Radial Master man
126 FRA 211183 Gilles Grenier CN Schoelcher Standard Grand Master man
127 FRA 211190 Claudine Tatibouet CN Schoelcher Radial Grand Master man
128 ESP 191219 Toni Gibert GEN Roses Radial Grand Master man
129 GBR 200913 Paul Scullion Restronguet Standard Apprentice man
130 ESP 17000 Jordi Capella GEN Roses Standard Apprentice man
131 ESP 201482 Juan Garcia BISC Radial Master man
132 ESP 188033 Xavier Zendrera CV Calella Radial Grand Master man
133 ESP 185062 Luis Corominas CV Calella Radial Great Grand Master man
134 ESP 207690 Arnau Friguls CMPO Radial Apprentice man