Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
Euro Laser Masters Cup
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home
Pre-Entry List
 
  Euro Laser Masters Cup 2019
 
  Club Vela Calella, 4th - 7th of April
  Up date: 03/04/2019
  Sail Nr. Skipper Club Class Cat. Group
1 GER
 192653 Michael Nissen  DTYC Standard  Great Grand Master  man
2 FRA 214952 Jean-Pierre Vogstenperger SC Narvonne Standard Grand Master man
3 ESP 212315 Pep Campi Club Vela Calella Radial Grand Master man
4 FRA 210434 Adam SNPH Radial Great Grand Master man
5 ESP 187023 Alberto Anglada CN Vilasar Radial Master man
6 FRA 206304 Bottraud CV Marseillan Standard Master man
7 SWE 203149 Johan Lindstedt Kullaviks KKK Standard Master man
8 NED 198180 Jaap Mazereeuw EWVA Radial Great Grand Master man
9 ESP 185107 Alfredo Vazquez CN Bétulo Standard Grand Master man
10 FRA 214166 Jean Philippe Galle CN Saint Raphael Radial Great Grand Master man
11 ESP 210114 Jose Luis Doreste CN Port d'Aro Standard Great Grand Master man
12 GER 213660 Alexandra Behrens SC Mühlenberger Radial Master woman
13 ESP 176660 Pere Jiménez CV Calella Radial Legend man
14 ESP 187033 Oriol Martí Independent Radial Master man
15 ESP 192371 Josep Ferrés CV Calella Standard Grand Master man
16 FRA 211344 Claude Gignoux YC GM Standard Grand Master man
17 SUI 206190 Jacques Perret CV Neuchâtel Radial Great Grand Master man
18 SWE 193696 Mikael Robell KSSS Radial Great Grand Master man
19 FRA 212537 Gerard de Roffignac CVHM Radial Legend man
20 ESP 169282 Asunción Fernández RCN Madrid Radial Grand Master woman
21 ESP 195752 Chencho Ortega CN Portman Standard Apprentice man
22 GBR 213699 Alan Davis SC Oxford Standard Grand Master man
23 ESP 209953 Antoni Roig CV Calella Standard Grand Master man
24 ESP 202383 Miquel Alvarez CV Calella Radial Great Grand Master man
25 FRA 122643 Jacky Nebrel SRD Radial Legend man
26 ESP 196310 Ignasi Martorell CN Masnou Radial Master man
27 GER 201379 Noack Ute SVOH Radial Grand Master woman
28 FRA 201771 Arnoux Isabelle CV Marseillan Radial Grand Master woman
29 ESP 215264 Javier Echavarri RCN Madrid Standard Master man
30 FRA 213621 Patrick Jost ADAV Standard Grand Master man
31 FRA 165733 Sébastien Baudier CVSQ Radial Master man
32 ESP 176660 Gonzalo Jiménez Club Vela Calella Radial Legend man
33 GBR 209265 Michael Hicks Queen Mary Sailing Club Standard Great Grand Master man
34 ESP 193081 David Peralta Parla RCN Madrid Radial Apprentice man
35 BEL 206433 Michel Majon CN Altea Standard Master man
36 ESP 168043 Raul Caner GEN Roses Radial Master man
37 ESP 211292 Miguel Noguer CN Masnou Standard Grand Master man
38 ESP 92180 Victoria Merelo Cuevas CN Marítimo de Benalmadena Radial Master woman
39 ESP 178051 Alejandro Peguero CN Marítimo de Benalmadena Radial Master man
40 ESP 207673 Juan Grau Cases CN Vilassar de Mar Standard Grand Master man
41 ARG 201482 Juan Garcia Club Regatas La Plata Radial Master man
42 ESP 210114 Jose Luis Doreste CN Port d'Aro Standard Grand Master man
43 SUI 212746 Joël Broye CVN Radial Grand Master man
44 SUI 215545 Beat Heinz RVYC Standard Grand Master man
45 ESP 1850651 Xavier Penas Club Vela Calella Standard Master man
46 FRA 212540 Rene Rochet Hourtin Radial Legend  man
47 ESP 165400 Felix Baratech Gutierrez CN Marítimo de Benalmadena Radial Master man
48 ESP 203558 Monica Azón CN El Masnou Radial Master woman
49 ESP 212121 Carlos Jané CN El Masnou Radial Grand Master man
50 SUI 207716 Robert Ronnback CNM Standard Master man
51 SUI 204380 Yves-D Spichiger CVN Standard Great Grand Master man
52 ESP 201554 Didier Goron RCN Barcelona Radial Master man
53 FRA 207951 Christophe Greaume CN Sainte Maxime Standard Master man
54 FRA 201747 Marçon Poopy Martigues Radial Great Grand Master man
55 ESP 203997 Xavier Boluda CN El Balís Radial Master man
56 ESP 194293 Txema Garcia RCN de San Sebastian Standard Apprentice man
57 SUI 183970 Jacques Rivier CV Neuchâtel Standard Great Grand Master man
58 ESP 192400 Eric Viardot Independent Radial  Grand Master man
59 FRA 174619 Volpelliere Coych Hyères Radial  Master man
60 FRA 210881 Regis Berenguier  Coych Hyères   Standard Great Grand Master man
61 ESP 197171 Sergio González CNM Benalmadena Standard Apprentice man
62 ESP 190560 Goicoechea Koldo RCN San Sebastian Radial Master man
63 GBR 136077 Andy Baccas SC King George Standard Master man
64 GBR 214415 Chris Ellyatt Queen Mary SC Standard Grand Master man
65 FRA 200235 Claire Ernouf CN de Nice Radial Master woman
66 BEL 193271 Jan Willem Wolters Hofstade ZC Standard Great Grand Master man
67 GER 213674 Wolfgang Mayer DRS Standard Great Grand Master man
68 FRA 209478 Pierrick Amizet CV Vouglans Radial Grand Master man
69 ESP 213865 Leandro Rosado RCNB Standard Apprentice man
70 SUI 204368 Gyr Thomas CVLL Radial Great Grand Master man
71 ESP 213651 Oriol Marron CN Bétulo Standard Master man
72 ITA 218481 Giuseppe Cavalli CV Gargnano Standard Grand Master man
73 ESP 213864 Paolo Boarini RCNB Standard Grand Master man
74 GER 197318 Nico Schaefferling USCM Standard Apprentice man
75 GBR 166588 Tim French King George SC Radial Apprentice man
76 POR 194332 Igor Marincek SAD Radial Great Grand Master man
77 GBR 164894 Marcus White king George SC Radial Master man
78 ESP 191052 Vicens Roig BISC Radial Master man
79 FRA 204193 Vigo Laurente CN Collioure Radial Grand Master man
80 SUI 195769 Jean-Luc Dreyer CV Neuchâtel Radial Great Grand Master man
81 ESP 191119 Elena Saez de Juan RCN Barcelona Radial Master woman
82 ESP 202383 Ignasi Jiménez CV Calella Standard Grand Master man
83 ITA 215741 Alessandro Castelli CV Bellano Standard Master man
84 ITA 215318 Davide Grassi CC Roggero di Lauria Standard Grand Master man
85 ESP 144886 Javi Larramendi RCN San Sebastian Standard Apprentice man
86 ESP 214069 Federico Madrid Club Nàutic L'Escala Radial Master man
87 ESP 189148 Danel Altuna RCN San Sebastian Radial Apprentice man
88 ESP 180758 Peter Müller CV Golfus Empuriabrava Standard Grand Master man
89 ESP 166613 Antxon Madina RCN San Sebastian Radial Master man
90 FRA 193735 Pierre Roche SR Antibes Radial Great Grand Master man
91 ESP 186088 Albert Dominguez Jimenez Club Vela Calella Radial Grand Master man
92 MEX 196946 Carlos Edmundo Silva RCN Barcelona Radial Apprentice man
93 ESP 214065 Jose Maria Van der Ploeg CN El Balís Standard Grand Master man
94 SWE 200936 Nils Jöninger MKS Standard Grand Master man
95 FRA 167130 Georges During Marseillan Radial Grand Master man
96 FRA 187575 Christelle Marsault AOG 4,7   woman
97 ESP 145001 Pablos Santi RCN San Sebastian Standard Master man
98 GBR 214300 Max Hunt Whitstable Radial Grand Master man
99 GER 179260 Reinhard Noack USCM Standard Grand Master man
100 ESP 178777 Edurne Berrueta RCN San Sebastian Radial Master woman
101 ESP 150278 Javier Isidro RCN Portosín Radial Apprentice man
102 SWE 214195 David Boughardt Kullavik KKK Standard Master man
103 GBR 215185 Mark Rijkse Queen Mary SC Standard Master man
104 ESP 147065 Oskar Hernando RCN San Sebastian Standard Master man
105 ESP 191219 Toni Gibert GEN Roses Radial Grand Master man
106 ESP 213377 Oriol Cornudella CN El Balís Radial    Grand Master man
107 ESP 212311 Enrique Arriola Real Sporting Club Radial Master man
108 ESP 207531 Aitor Barrenechea CN Bétulo Standard Apprentice man
109 ESP 133088 Javier Zendrera CV Calella Radial Great Grand Master man
110 ESP 186096 Silvia Ravetllat CNEB Radial Grand Master man
111 GER 209124 Roger Schulz SKBUE Standard Master man
112 GBR 188802 Evans Tony Pwllheli Radial Master man
113 ESP 207690 Arnau Frigols CMPO Radial Apprentice man
114 FIN 195502 Timo Seppalainen Helsingfors SC Standard Grand Master man
115 FRA 203869 Alain Billand CV Marseillan Radial Grand Master man
116 ESP 186422 Jordi Capella GEN Roses Standard Apprentice man
117 ESP 198832 Carlos Martínez RCRSR Standard Grand Master man
118 ESP 231383 Xavier Cano CN Bétulo Radial Master man
119 NED 189659 Jan van Ek HJC Radial Grand Master man
120 ESP 198445 Vicenç Batlle CN L'Escala Standard Grand Master man
121 ESP 185062 Lluís Corominas CV Calella Radial Legend  man
122 FRA 203421 Simeoni Coych Hyères Standard Grand Master man
123 ESP 212172 Jaume Mumbrú RCM Barcelona Radial Master man